• E-DERGİ
  • HAKKIMIZDA
  • KÜNYE
  • KANAL DENTAL
  • SİTENE EKLE
  • RSS
  • ARŞİV
  • İLETİŞİM
  • YENİ ÜYELİK
  • ÜYE GİRİŞİ
BÖLÜM: - 
VEKİLDEN AFRİKAYA 100.000 DOLAR BAĞIŞ…

VEKİLDEN AFRİKAYA 100.000 DOLAR BAĞIŞ…

Doğunun ve Güneyin Ağıtları Batının ve Kuzeyin Anıtlarıdır’ temalı fotoğraf sergisi bu kez İzmirli sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

Sakarya AK Parti Milletvekili Dişhekimi Süleyman Gündüz beşinci sergisini yılın son ayında İzmir de açtı.
Milletvekili ‘Ağıtlar ve Anılar’ adlı fotoğraf sergisini ilk kez 2005 yılında TBMM de açmıştı.Sergi daha sonra sırasıyla İstanbul Dolmabahçe ; Ankara Suna Çokgür Ilıcak Sanat Galerisi;Bosna Hersek Türk Kültür Merkezinde Bosna Hersek Cumhurbaşkanı Halis Slazdic tarafından açılışı yapılarak sergilenmiş idi.Bu kez İzmir Devlet Resim ve Heykel Müzesinde sanatseverlere açılan sergi her gittiği yerde ilgi ile karşılanıyor.
Süleyman Gündüz’ün onu aşkın ülkeden kendi kamerası ile yakaladığı estantenelerde sanatını fotağraflara yansıttığı sergide Filistin, Sudan; İsrail, Endonezya; Pakistan gibi doğu ülkelerinin karelerinin yanında Amerika, Küba; gibi batı ülkeleri ile Türkiye’nin değişik ilgi alanlarını yansıtan resimler bulunmakta .
Sanatseverlere 150 fotoğrafın sunulduğu serginin sahibi. Milletvekili Gündüz gazetemize verdiği özel demeçte ise ‘Biz her fotoğraftan en fazla 25 adet satış kararı aldık.Ancak serginin genel anlatımına katkıda bulunacak fotoğrafları satmıyoruz.Bunlar sergide kalıyor.Daha sonra bunları özel adetlerde satışa çıkaracağız.Zaten şu ana kadar her ne kadar tahsil edemediğimiz olsa da satışından 100 bin doları bulan bu geliri Afrika da ki aç insanlara göndereceğiz.’ Dedi.
27 aralıkta açılan sergi 27 ocak 2007 tarihine kadar açık kalacak.Sergi Pazar hariç her gün 9-19 saatleri arasında gezilebilecek.Dentha Haber Ajansı -30.12.2006


Dentha Haber Ajansı / 2007-01-03Editör Dental Gazete    Tarih 18 Temmuz 2014, 00:46

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Dental Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Haberler HABERLERİ
HAFTANIN HABERLERİ
TIP  BAYRAMINDA % 25 İNDİRİM Sektör 2017’ye güçlü giriyor, hedef 1 milyar dolar: DİŞSİAD ile TDB arasında Prof.Dr. Mutlu Özcan’ın başarıları kendisine TÜBA adaylığı getirdi
 
E-POSTA LİSTESİ
 
      DİŞ HEKİMLİĞİNDE TÜRKİYE'NİN SESİ

www.dentalgazete.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Dental Gazete adına Dentha San. Tic. Ltd. Şti’ye aittir. İzin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Cennet Mah. Hürriyet Cad. Huzur Apt. No: 7 Kat: 1 D: 2 P.K.: 34290 Küçükçekmece/İstanbul
Tel : 0212 424 43 43
Faks : 0212 425 71 84