• E-DERGİ
  • HAKKIMIZDA
  • KÜNYE
  • KANAL DENTAL
  • SİTENE EKLE
  • RSS
  • ARŞİV
  • İLETİŞİM
  • YENİ ÜYELİK
  • ÜYE GİRİŞİ
BÖLÜM: - 
Hem Rektöre hem Sektöre danışmanlık yapıyor

Hem Rektöre hem Sektöre danışmanlık yapıyor

İstanbul Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesinde öğretim üyeliği asıl mesleği olan dişhekimi Prof.Dr.Seçkin Dindar son günlerde her alanda faaliyet göstererek meslektaşlarının beğenisini kazanmakta.

Prof. Dr. Seçkin Dindar on parmağında on marifeti olanlardan.

İstanbul Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesinde öğretim üyeliği asıl mesleği olan dişhekimi Prof.Dr.Seçkin Dindar son günlerde her alanda faaliyet göstererek meslektaşlarının beğenisini kazanmakta.CNR Fuar alanında 3-6 Nisan 2014 Tarihleri arasında yapılan İDEX fuarında oldukça faal olan Dindar kendisi ile yaptığımız mini sohbette şunları söyledi : ‘ Ben 2019 yılında göreve gelen İÜ.Rektörü Prof.Dr.Yunus Söylet’in danışmanlığına getirildim.O tarihden beri gerek fakültem gerekse meslektaşlarım için birçok faaliyette bulundum.Bu yıl gerçekleştirdiğimiz İÜ.Dişhekimliği Fuarınında mesuliyetini üzerime aldım.Yer temininde rektörlüğümüz ile görüşmelerden tutun diğer konuların organizasyonunda da bizzat bulundum.Şimdi DİŞSİAD bana teklif getirdi ve ben de kabul ettim DİŞSİAD’IN Danışmanlığını yapıyorum.Bu da yine mesleğimizin gelişmesi için.Çünkü bir tarafta sanayici iş adamları var.Diğer yanda üniversite ve serbest hekimler var.Bana düşen bir akademisyen olarak bu derneğin en iyi bir şekilde bilimsel ve sosyal projelerini geliştirmek.İşte bu alanda şimdi bunu gerçekleştiriyoruz.Burada bugün Prof.Dr.Yasemin Kulak Özkan’ın kitap imza günü var.İşte buradan başladık.Kitabı imzalayan hocamız fuar katılımcısı dişhekimine hediye ediyor.Bu da DİŞSİAD adına yaptığımız bir sosyal sorumluluk projesi.Ben zaten biliyorsunuz Rektörlüğe bağlı olan Sosyal Sorumluluk Proje Merkezi’nin Müdürüyüm.Burada yaptıklarımız da zaten sosyal sorumluluktur’ dedi.

 

DİŞSİAD Başkanı ve  Danışmanı   Sivas  Cumhuriyet Üniversitesi  Dişhekimliği Fakültesi  Dekanı Prof.Dr. Ali Kemal Özdemir  ile birlikte Prof.Dr.Yasemin Kulak Özkan’ın  imza gününde

 Prof.Dr.Seçkin Dindar kendisine imzalanan kitabı alırken kitabın yazarı Özkan’a DİŞSİAD adına çok yakında yapacağı diğer projeleri anlattı ve İstanbul’un Balat semtinde açtığı Balat Cafe’ye davet ederek kahvaaltı sonrası tarihi yarımadayı öğrenmeyi hedefleyen İstanbul gezisine davet etti.

 
Prof.Dr.Seçkin Dindar  Prof .Özkan’a  Sosyal Sorumluluk projelerini anlatırken..
 
( Dental Gazete- KÜLTÜR SANAT SERVİSİ – 5 Nisan 2014 – CNR/ İstanbul)Editör Dental Gazete    Tarih 18 Temmuz 2014, 01:43

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Dental Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Haberler HABERLERİ
HAFTANIN HABERLERİ
TIP  BAYRAMINDA % 25 İNDİRİM Sektör 2017’ye güçlü giriyor, hedef 1 milyar dolar: DİŞSİAD ile TDB arasında Prof.Dr. Mutlu Özcan’ın başarıları kendisine TÜBA adaylığı getirdi
 
E-POSTA LİSTESİ
 
      DİŞ HEKİMLİĞİNDE TÜRKİYE'NİN SESİ

www.dentalgazete.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Dental Gazete adına Dentha San. Tic. Ltd. Şti’ye aittir. İzin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Cennet Mah. Hürriyet Cad. Huzur Apt. No: 7 Kat: 1 D: 2 P.K.: 34290 Küçükçekmece/İstanbul
Tel : 0212 424 43 43
Faks : 0212 425 71 84