• E-DERGİ
  • HAKKIMIZDA
  • KÜNYE
  • KANAL DENTAL
  • SİTENE EKLE
  • RSS
  • ARŞİV
  • İLETİŞİM
  • YENİ ÜYELİK
  • ÜYE GİRİŞİ
BÖLÜM: - 
İmplant KA Türk Bayrağı ile 26 ülkeye ihracat yapıyor

İmplant KA Türk Bayrağı ile 26 ülkeye ihracat yapıyor

Dişhekimliğinin maliyetli birimlerinden olan implant pazarında bir Türk firması geliştirdiği ürünler ve yeniliklerle çok kısa sürede birçok ülkede tanındı. Uluslar arası pazarda kabul gören ve tüm testlerden tam not alan İmplantKA firması 26 ülkeye yaptığı ihracatla kendinden söz ettiriyor.

 Küçük, büyük ve orta set şeklinde satılan İmplantka Setlerinin en büyük seti 67 parçadan oluşmakta ve tüm parçaları implantKa ürünleri Ak Makine tecrübesiyle meteroleji mühendisleri, kimyagerler ve kontrol mühendislerinden oluşan Makine Mühendisi firma Ciosu Makine Mühendisi Oğuz Akyüz başkanlığında  yapılıyor.

İmplant Ka İhracat Müdürü (Diş Ticaret uzmanı) İbrahim Karaca dental gazeteye verdiği beyanatta Avrupa Birliği ülkelerinden, İsveç, Almanya, Hollanda, Macaristan gibi ülkelerin yanında İngiltere, körfezden Katar Sudi Arabistan’ın yanında Afrika’da Libya’ya Türk cumhuriyetlerinden Azerbaycan ve Özbekistan’a uzanan çok geniş bir yelpazede exculiziv distrübütör uygulaması 26 ülkeye ürün sattıklarını anlattı. Bunun yanında Avrupa’daki diş kliniklerinden binin üzerinde ürün alanlara bireysel toplu satış yaptıklarını da ifade etti. Karaca, implantKa’nın sattığı ürünlerde hastaya ömür boyu garanti vermesinin Avrupa’da çok cazip karşılandığını belirterek, implantın üretim tarihinden itibaren raf ömrünün iki yıl olduğunu söyledi.  Günümüzde bazı Amerikan ve Avrupa implantlarının raf ömrünün 5 yıl olması konusundaki sorumuz üzerine kendi ürünleri İmplantKa’nın Gana Siterilizasyonu ile alakalı talimata uyduklarından 2 iki yıllık raf ömrü öngördüklerini söyledi. İmplantKa klinik setleri üzerinde yer alan Türk Bayrağı resmi konusunda da bilgi veren ihracat müdürü Karaca, Hollanda’da bir diş kliniğinde yaşadıkları anekdotu bizimle paylaştı.
Editör Dental Gazete    Tarih 20 Ağustos 2014, 19:31

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Dental Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Haberler HABERLERİ
HAFTANIN HABERLERİ
TIP  BAYRAMINDA % 25 İNDİRİM Sektör 2017’ye güçlü giriyor, hedef 1 milyar dolar: DİŞSİAD ile TDB arasında Prof.Dr. Mutlu Özcan’ın başarıları kendisine TÜBA adaylığı getirdi
 
E-POSTA LİSTESİ
 
      DİŞ HEKİMLİĞİNDE TÜRKİYE'NİN SESİ

www.dentalgazete.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Dental Gazete adına Dentha San. Tic. Ltd. Şti’ye aittir. İzin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Cennet Mah. Hürriyet Cad. Huzur Apt. No: 7 Kat: 1 D: 2 P.K.: 34290 Küçükçekmece/İstanbul
Tel : 0212 424 43 43
Faks : 0212 425 71 84