• E-DERGİ
  • HAKKIMIZDA
  • KÜNYE
  • KANAL DENTAL
  • SİTENE EKLE
  • RSS
  • ARŞİV
  • İLETİŞİM
  • YENİ ÜYELİK
  • ÜYE GİRİŞİ
BÖLÜM: - 
Dental Gazete, Avrupa Sağlık Dergisi ile işbirliğine gidiyor

Dental Gazete, Avrupa Sağlık Dergisi ile işbirliğine gidiyor

İki yayın yönetmeni işbirliğine hazırlanıyor


Dentha Ajans -27.08.2014

Avrupa Sağlık Dergisi sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Şevki Demircan ile Dental Gazete sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Metin Gürsan ortak projeler yürütmek üzere protokol anlaşması imzalayacak.

Dental Gazete’yi ziyaret eden Avrupa Sağlık Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Şevki Demircan, Dental Gazete Genel Yayın Yönetmeni Metin Gürsan ile Avrupa’daki sağlık alanındaki gelişmeleri masaya yatırdı. Özellikle Sağlık Turizmi alanında birlikte çalışma yapabileceklerini belirten Şevki Demircan, “Avrupa Sağlık Dergisi olarak 8 yıldır yayındayız. Türkiye ile Avrupa arasında köprü vazifesi görüyoruz. Türkiye’deki gelişmeleri ve potansiyeli Avrupa’ya, Avrupa’daki gelişmeleri ise Türkiye’ye duyuruyoruz. Dergi olarak Avrupa’da yaşayan 5 milyona yakın Türk’ün sorunlarını dile getirip, çözümler üretmeye çalışıyoruz. Türkiye’deki sağlık kuruluşlarını Avrupa’ya tanıtıyoruz. Dergimiz Avrupa’daki Türk doktorların tamamına yakınına ulaşıyor. Ayrıca gazete bayilerinde satılıyor. Türklerin yoğun yaşadığı lokallere derneklere ve STK’lara ücretsiz veriliyor.” açıklamasında bulundu. Dental Gazete Genel Yayın Yönetmeni Metin Gürsan da Avrupa Sağlık Dergisi’nin çok güzel bir hizmeti 
yürüttüğünü belirterek birlikte çalışmalar yapma teklifinde bulundu. Avrupa’da kongreler, seminerler, toplantılar ve sağlık turizmi çalışmaları yapılabileceği dile getirildi. Gürsan, ayrıca gazete dışında Kanal Dental üzerinden Avrupa Sağlık Dergisi’nin portföyünde yer alan kliniklerle Türkiye’deki sağlık turizmiyle ilgilenen klinikleri buluşturabileceklerini ve eğitim başta olmak üzere televizyon yayını hizmeti verebileceklerini söyledi. İkili görüşmeler bir protokolle işbirliği sözleşmesi haline getirilecek.

Editör Dental Gazete    Tarih 27 Ağustos 2014, 20:12

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Dental Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Haberler HABERLERİ
HAFTANIN HABERLERİ
TIP  BAYRAMINDA % 25 İNDİRİM Sektör 2017’ye güçlü giriyor, hedef 1 milyar dolar: DİŞSİAD ile TDB arasında Prof.Dr. Mutlu Özcan’ın başarıları kendisine TÜBA adaylığı getirdi
 
E-POSTA LİSTESİ
 
      DİŞ HEKİMLİĞİNDE TÜRKİYE'NİN SESİ

www.dentalgazete.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Dental Gazete adına Dentha San. Tic. Ltd. Şti’ye aittir. İzin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Cennet Mah. Hürriyet Cad. Huzur Apt. No: 7 Kat: 1 D: 2 P.K.: 34290 Küçükçekmece/İstanbul
Tel : 0212 424 43 43
Faks : 0212 425 71 84